Ledelse

Gennem Brdr. Thomsen får du tilført en stor mængde praktisk erfaring. Vores 50 års praktisk erfaring sikrer dig en optimal rådgivning, så du får den perfekte transportløsning skræddersyet til dine behov.

Vi har flyttet alle former for gods, kender de fleste kategorier og miljøerne omkring dem. Og vi leverer de resultater, du har brug for.

Ring til os på telefonnummer 74842000 og få et uforpligtende tilbud på din transport – og nogle gode råd med på vejen!

Tage Thomsen

Tage styrer den daglige arbejdsgang på kontoret og står for disponeringen.

E-mail: tage@brdrthomsen.dk

Finn Thomsen

Finn er uddannet Volvo mekaniker og styrer den daglige arbejdsgang på værkstedet. Finn varetager ligeledes indkøb og bygninger.

E-mail: finn@brdrthomsen.dk

Per Nygaard Hansen

Per tager sig af disponeringen og uddelegerer kørslen.

E-mail: per@brdrthomsen.dk

Anette Vesterager

E-mail: anette@brdrthomsen.dk

Trine Thomsen

E-mail: trine@brdrthomsen.dk

Käthe Jörgensson

E-mail: Kathe@brdrthomsen.dk

BRØDRENE THOMSEN

Transport er en tillidssag


Industrivej 1C, 6630 Rødding

Tlf.: +45 7484 2000

Fax.: +45 74842700


transport@brdrthomsen.dk